JAN DVOŘÁK - MAKRO FOTOGRAFIE - PŘÍRODA Z BLÍZKA

Vítejte na mých foto-stránkách, které se věnují fotografování živé přírody z blízka. Fotografování stejně jako většina mých bývalých koníčků se mi stali prací, a tak mi zůstala pouze tato osobní galerie plná fauny a flóry. Na mých stránkách najdete fotografie hmyzu, obojživelníků a rostlin vyfotografované tak, jak je běžně svýma očima neuvidíte. Mám rád "to" když mohu vidět i ty věci které druzí nevidí. Buďte zde tedy jako doma a přeji Vám přijemnou prohlídku mé malé výstavní síně.

 
Camera
Canon EOS 550D
Focal Length
150mm
Aperture
f/5
Exposure
1/125s
ISO
8_________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

Upozornění všem návštevníkům. Všechny fotografie podléhají autorským právům a jejich použití je možné pouze s výslovným souhlasem Jan Dvořák - QSFOTO.

Novinky

FLASH BARRANDOV SFX na Brněnské přehrade na přehlídce ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS 2011

29.05.2011 15:08
 Po roce opět QSFOTO na brněnské přehradě a zase na novém místě .. fotografie najdete nově ve složce reportáží a dokumentů .

PP KŘTINSKÝ LOM

21.05.2011 13:00
 Konečně se mi to podařilo !!! Vyfotografoval jsem svého prvního motýla a rovnou toho o kterém jsem celou dobu jen snil .. Modrásek .. je to krásný tvor .. snad se mi podaří přidat do sbírek i další motýly .. jsou tak krásní ... 

Rudice

14.05.2011 17:00
 Dnes jsme byly s P.Š. fotit Vážky v Rudici. Vážky nebyla ale našli jsme šidélko a nějaké další hmyz.. čerstvě vylíhlé mouchy, nějaká ta můra .. aktualizoval jsem tedy dnes galerii i fotkami z minulého týdne, kdy jsme byly v PP Křtinský lom.

Refunkcializace webu a aktualizace

10.05.2011 16:25
Proběhla aktualizace webu, doplnil jsme uplně nové fotografie ve všech složkách galerie. Dále jsem některeé galerie uplně odstranil a budu se nyní naplno věnovat pouze makro fotografii a okrajově dokumentární a reportážní fotografii.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>