JAN DVOŘÁK - MAKRO FOTOGRAFIE - PŘÍRODA Z BLÍZKA

Vítejte na mých foto-stránkách, které se věnují fotografování živé přírody z blízka. Fotografování stejně jako většina mých bývalých koníčků se mi stali prací, a tak mi zůstala pouze tato osobní galerie plná fauny a flóry. Na mých stránkách najdete fotografie hmyzu, obojživelníků a rostlin vyfotografované tak, jak je běžně svýma očima neuvidíte. Mám rád "to" když mohu vidět i ty věci které druzí nevidí. Buďte zde tedy jako doma a přeji Vám přijemnou prohlídku mé malé výstavní síně.

 
Camera
Canon EOS 550D
Focal Length
150mm
Aperture
f/5
Exposure
1/125s
ISO
8_________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

Upozornění všem návštevníkům. Všechny fotografie podléhají autorským právům a jejich použití je možné pouze s výslovným souhlasem Jan Dvořák - QSFOTO.

Novinky

NOVÝ DESIGN

01.03.2013 17:18
Pro letošní rok jsem se rozhodl přepracovat zase web a dokončit loni započaté věci.

SOUTEŽTE NA DRUHÉM WEBU O FOCENÍ ZDARMA

10.10.2012 07:45
iž dlouho dobu plánuji soutež o focení zdarma a konečně je tu. Stačí opravdu málo a dva z Vás vyhrají focení zdarma, dle mé nabídky. Stačí pro to udělat opravdu málo, viz. slogan PŘIDEJ SE + SDÍLEJ + POŠLI + HLASUJ + VYHRAJ. Jelikož pravidla FB - sítě jsou neúprosná, tak jsem se rozhodl celou...

Konec sezony

01.10.2012 15:02
Letos to pro mě vypadá, že ukončím tuto sezonu a občas ještě někde něco cvaknu, ale málo času teď mám a věnuji hodně času svému druhému foto projektu FOTOADAMOV.eu. někteří z Vás si možná řeknou, že bych se měl držet při zemi a fotit si rosničky .. ale jsou to přesně 3 měsíce co jsem web spustil,...

Aktualizace fotogalerií

05.07.2012 12:40
Přidána nová galerie v sekci motýlů a to Modrásek Podobný, Dále přidány nové fotografie do složky kudlanky a včely a vosy.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>