JAN DVOŘÁK - MAKRO FOTOGRAFIE - PŘÍRODA Z BLÍZKA

Vítejte na mých foto-stránkách, které se věnují fotografování živé přírody z blízka. Fotografování stejně jako většina mých bývalých koníčků se mi stali prací, a tak mi zůstala pouze tato osobní galerie plná fauny a flóry. Na mých stránkách najdete fotografie hmyzu, obojživelníků a rostlin vyfotografované tak, jak je běžně svýma očima neuvidíte. Mám rád "to" když mohu vidět i ty věci které druzí nevidí. Buďte zde tedy jako doma a přeji Vám přijemnou prohlídku mé malé výstavní síně.

 
Camera
Canon EOS 550D
Focal Length
150mm
Aperture
f/5
Exposure
1/125s
ISO
8_________________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

Upozornění všem návštevníkům. Všechny fotografie podléhají autorským právům a jejich použití je možné pouze s výslovným souhlasem Jan Dvořák - QSFOTO.

Novinky

Aktualizace fotografií

06.05.2012 08:55
Dnes byly doplněny nové fotografie malého Jonáška. Také jsem vytvořil galerii kudlanek, kterých zatím nemám mnoho, ale letost to jistě napravím a galerii pořádně rozšířím :)

Aktualizace webu + nové fotografie

18.04.2012 23:20
Proběhla aktualizace webu a byla doplněna jedinečná galerie foto-reportu ze zápasu KOMETA vs PARDUBICE

Aktualizace webu

05.01.2012 08:00
Po novém roce Vás poprvé zdravím a přeji rovněž vše nejlepší do něj. Na webu proběhla dnes aktualizace. Rád bych upozornil na nyní nás nově najdete na facebooku ►ZDE◄.  Dále stojí za prohlédnutí nové posty na mém blogu ►FOTOIES◄ poslední den v roce jsem navštívil zoo v Plzni a je tam pár...

Aktualizace webu a doplnění některých částí fotogalerie

05.12.2011 10:09
Byly doplněny galerie s dokumentární fotografií, dále jsem přidal nový článek do Články & blog a doplnil sekci oblíbené weby.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>